0723945808

איך לארגן נכון מסיבת רווקות

מזל טוב, החברה הכי טובה שלך מתחתנת! בין השמחה הגדולה בשמחתה לשאלה הגורלית מה תלבשי לאירוע מתגנבת אלייך ההכרה: בתור החברה הכי טובה, עלייך מוטלת המשימה להכין לכבודה את מסיבת רווקות ולהזמין חשפן הורס. הערב בו תוכלו לשבת כמו פעם, בתיכון, לקשקש על ענייני בנות ולרכל חופשי, בלי אף נוכחות גברית בסביבה חוץ מכמה חשפנים כמובן.

אז איך מארגנים מסיבת רווקות? בכל אחת מאיתנו חבויה מפיקה קטנה, שרק מחכה לפרויקט הבא. החתונה היא אמנם הפרויקט הגדול מכל, אבל גם אם אין מאחורייך ניסיון של שועלת חתונות ותיקה, ודאי ארגנת פעם איזו מסיבת יום הולדת, מסיבת הפתעה, מסיבת פרידה ממקום עבודה, כל מה שייתן לך את הביטחון שאת יכולה לעשות את זה עבורה. כמו בכל תחילת פרויקט, הצטיידי במחברת/ בלוק כתיבה/ קובץ וורד מיוחד, שיוקדש לכל הרעיונות, ההגיגים והפרטים הקשורים למסיבה.

המוזמנות
כאן תצטרכי להיעזר בכלה. זו הרי לא אמורה להיות מסיבת הפתעה, אולי רק בתכנים. ראוי שהכלה עצמה תקבע מתי תיערך המסיבה לפי נוחותה בתקופה לחוצה זו, ומי מחברותיה היא רוצה שתגיע. הרי גם אם את החברה הכי טובה שלה מהיסודי, סביר להניח שהיא אספה עוד כמה חברות בדרך מהתיכון, מהתנועה, מהצבא, מהלימודים ומהעבודה, ולא את כולן הספקת להכיר. תשאלי אותה אם היא רוצה חשפן. ואיזה מבין כל החשפנים היא הכי אוהבת. אולי היא בעצם תרצה חשפנית, זאת גם אפשרות סבירה.

בקשי ממנה רשימת שמות וטלפונים של המוזמנות, ודברי איתן בשלב מוקדם של תכנון המסיבה כדי ללמוד על הלך הרוח והסגנון, שתפי אותן בהתלבטויותייך, ואולי תוכלי לקבל רעיונות נחמדים ואפילו עזרה. על המשתתפות לקבוע יחד את המקום, אך לא פחות חשוב מכך את התכנים והתקציב.

התקציב
לפני כל פרויקט, חשוב לדעת מה גובה התקציב העומד לרשותך. כמשתתפות מסיבת רווקות , לחברות של הכלה יש הוצאות נוספות הכרוכות באירוע – סכום המתנה לחתונה, כמובן, לפעמים גם רכישת בגדים חדשים, אם יש אירועים נוספים כמו חינה, ובמסיבה עצמה לפעמים רוצים גם להעניק מתנה נוספת לכלה- חשפן. לכן צריך להחליט על סכום ריאלי שהמשתתפות יוכלו לעמוד בו. אל דאגה, גם אם הסכום אינו גדול אפשר לארגן ערב נפלא בכוחות משותפים ובהרבה אהבה ומצב רוח.

המיקום
יש מסיבות שנערכות בבית (אצל הכלה או הוריה, בבית של אחת המשתתפות, או אם אין בנמצא מקום גדול מספיק ויש תקציב, ניתן לשכור מקום), ומסיבות חוץ. ניתן לערוך מסיבה בפאב / מועדון, או בספא רגוע. ניתן גם לערוך את המסיבה במקום פתוח, כגון חוף הים או פארק ציבורי.

הקונספט
לפני ההחלטה על אופי המסיבה, יש להתחשב במשתתפות. ראשית, חשבי על הכלה: איזה טיפוס היא, מה היא אוהבת, איזה סוג של אירוע היא תשמח לקבל, ומה עלול להביך אותה. שנית, חשבי על המשתתפות. רוב האנשים בוחרים להתרועע עם הדומים להם, לכן סביר להניח שחברותיה של הכלה אינן שונות ממנה בהרבה, וסגנון המסיבה שיתאים לה עשוי להתאים גם להן. עם זאת, אין להתעלם מצרכים מיוחדים של המשתתפות (אם צעירה, בחורה דתייה, אחות קטנה וכדומה).

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
יצירת קשר מהירה
צור קשר באמצעות טופס זה: